Szurkolóinknak idén is lesz lehetősége elővételben megváltani a szezonbérleteket.

Részletek

EBYSL: Szoros meccsen győztük le a Ljubljanát
2014.11.20. 11:17
Nagy küzdelmet láthatott az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok közönsége a Ljubljana elleni EBYSL-ütközetben, ahol csapatunk végül 2-1-re győzött.

Az „A” csoport negyedik helyén álló, kiváló játékosokkal teletűzdelt Olimpija Ljubljana érkezett Fehérvárrra az EBYSL 24. fordulójában.
Snoj révén a vendégek szereztek vezetést 22 perc után, s bár egészen eddig gólcsend honolt a csarnokban, egy perccel később imsmét rezdült a háló, de már a vendégeké: Reisz Áron Sándor volt eredményes.
Nagy küzdelem zajlott a jégen, benne volt a levegőben, hogy aki gólt lő – nyer. Akadémistáink azonban nem véletlenül vezetik a tabellát elképesztő fölénnyel, és a nagyobb tudáskülönbség most is realizálódott: az utolsó harmad elején Szabó Dániel mattolta a szlovén védelmet, amire a Ljubljanának már nem volt válasza, maradt a 2-1, ismét győzött bajnoki címvédő csapatunk.