Szurkolóinknak idén is lesz lehetősége elővételben megváltani a szezonbérleteket.

Részletek

EBYSL: Tízgólos meccsen vertük a Znojmót
2014.11.13. 12:32
Továbbra is nagyszerű formában s-zerepel az osztrák ligában juniorcsapatunk, amely legutóbb hazai pályán a Znojmót győzte le 8-2-re.

A találkozó az első és az utolsó harmadot tekintve simának tűnhet, hiszen a bajnoki címvédő fehérváriak az első húsz percet 2-0-lal, míg az utolsó játékrészt 4-0-lal abszolválták, csak a középső harmad hozott szorosabb ütközetet, ekkor 2-2 gól esett mindkét oldalon.
Akadémistáink bő 12 perc után Pillók Martin és Sárpátki Tamás találatával kétgólos előnyre tettek szert, majd Pillók újabb góljával már 3-0 állt az eredményjelzőn. A 33. percben Horak, a 34.-ben pedig Lander volt eredményes, így a csehek pillanatok alatt visszajöttek a már megnyertnek hitt összecsapásba, ám újabb egy perc után Reisz Áron Sándor találata megnyugtatta a kedélyeket.
Az utolsó harmadban aztán már nem volt pardon, kiderült, hogy a Znojmo előtte az összes puskaporát, az erejükkel is elkészültek, így a mieink hét perc alatt negyet vágtak, sorrendben Sárpátki, Hamvai, Prácser és újra Sárpátki volt eredményes, kialakítva ezzel a 8-2-es végeredményt.
EBYSL-csaaptunk 21 meccsen 61 pontot gyűjtve az első helyen áll, a második MAC Budapestnek 48 pontja van, szintén 21 bajnoki után…