Szurkolóinknak idén is lesz lehetősége elővételben megváltani a szezonbérleteket.

Részletek

EBYSL: 16-0 a Vasas ellen
2014.09.25. 11:37
Amíg idegenben 7-0-ra, addig hazai pályán 16-0-ra ütötte ki a Vasas juniorcsapatunk az EBYSL – és egyben a junior OB I – legutóbbi fordulójában.

Nem lehettek túlzott reményei a Vasasnak a kezdés előtt, hiszen a két csapat között akad némi különbség, s ebből adódóan fővárosi ellenfelünk bő öt percig tartotta magát a mérkőzésen, majd beindult a fehérvári henger.
Már az első harmadban 8-0-s hazai előnyre tett szert Tyler Dietrich együttese, és a folytatásban sem volt pardon: a középső és az utolsó húsz percben is egyaránt 4-4 góllal terhelték meg a mieink a Vasas védelmét, kialakítva ezzel a 16-0-s végeredményt.
A fehérváriak góljait Arany M. (2), Sofron A. (2), Hamvai S. (2), Balogh B. (2), Vincze P. (2), Pados L., Vokla R., Szabó P., Sász N., Reisz A. és Szakácsi A. szerezték.
A csoportban akadémistáink 7 ponttal vezetnek a második helyezett MAC Budapest előtt az EBYSL-ben úgy, hogy a margitszigetiek egy mérkőzéssel többet játszottak.
Az osztrák juniorbajnokságban csapatunk legközelebb 27-én, szombaton lép jégre, akkor a Salzburg látogat Székesfehérvárra.